-
Вашата количка е празна!
Осветително Тяло BX-60K
- Наличност: В наличност - 21 бр
- Производител: RS Electrical
- Код на продукта: BX60k
€22.19 / 43.40 лв.
Подобни продукти
В наличност
€43.97 / 86.00 лв.
В наличност
€48.78 / 95.41 лв.
В наличност
€35.74 / 69.90 лв.
В наличност
€39.78 / 77.80 лв.
В наличност
€42.33 / 82.79 лв.
В наличност
€24.54 / 48.00 лв.
В наличност
€27.10 / 53.00 лв.
В наличност
€84.36 / 164.99 лв.
В наличност
€101.75 / 199.01 лв.
В наличност
€122.20 / 239.00 лв.
В наличност
€99.70 / 195.00 лв.
В наличност
€114.53 / 224.00 лв.
Описание
Продуктът представлява осветително тяло на марката RS Electrical с мощност 10W. *Осветителната пура не е включена в комплекта.
Спецификации
| Дължина на лампата | 48 см |
| Мощност (Watts) | 10 |
| Обща дължина на осветителното тяло | 50 см |
| Подходящ за | 1 бр. 100W луминесцентна лампа |
| Вносител | Ай Шоп EООД |
| Производител | RS Electrical |
| Произход | Китай |
Купи със
В наличност
€24.54 / 48.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 1 бр |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | 2 бр |
| гр. Пазарджик | 2 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати