-
Вашата количка е празна!
Aквариум Aquael Leddy Day&Night Plus 40 - бял
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 29 бр
- Производител: AquaEL
- Код на продукта: 124531
€111.97 / 218.99 лв.
Подобни продукти
В наличност
€111.97 / 218.99 лв.
В наличност
€101.75 / 199.01 лв.
В наличност
€101.75 / 199.01 лв.
В наличност
€71.07 / 139.00 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
В наличност
€91.01 / 178.00 лв.
В наличност
€403.92 / 790.00 лв.
В наличност
€510.78 / 999.00 лв.
В наличност
€945.89 / 1,850.00 лв.
В наличност
€188.67 / 369.01 лв.
В наличност
€96.63 / 188.99 лв.
В наличност
€178.44 / 349.00 лв.
В наличност
€108.39 / 211.99 лв.
В наличност
€79.76 / 156.00 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
Представяме ви новата версия на популярнaта серия аквариуми AQUAEL LEDDY. Сега можете да се наслаждавате на вашия аквариум и в тъмните часове на денонощието, благодарение на иновативното осветление с режим DAY&NIGHT (Ден/Нощ), което е вградено в капака. В допълнение комплектът включва ефективен филтър и автоматичен нагревател. Окомплектовката подсигурява оптималните условия за обитателите и растенията. Моделът е лесен за поддръжка и е подходящ, както за напреднали, така и за начинаещи акваристи. Вариантът PLUS се отличава с рамка в основата. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 25 |
| Дължина (см) | 41 |
| Широчина (см) | 25 |
| Височина (см) | 25 |
| Дебелина на стъклото | 4 мм |
| Енергийна ефективност | А++ |
| Нагревател | Platinum Glass Heater 25W |
| Осветление | AquaEL LADDY TUBE 7W SUNNY |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | FAN FILTER Mini Plus |
| Цвят | Бял |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 24 Месеца |
| Производител | AquaEL |
| Произход | Полша |
Купи със
В наличност
€2.97 / 5.81 лв.
В наличност
€5.93 / 11.60 лв.
В наличност
€9.00 / 17.60 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 2 бр |
| гр. София Южен парк | 4 бр |
| гр. София Люлин 3 | 2 бр |
| гр. Пловдив | 3 бр |
| гр. Пазарджик | 2 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати