-
Вашата количка е празна!
Aквариум AquaEl LEDDY 60 XL DAY&NIGHT
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 45 бр
- Производител: AquaEL
- Код на продукта: 124283
- Размери: 60.00см x 30.00см x 40.00см
€114.53 / 224.00 лв.
Подобни продукти
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
€99.90 / 195.39 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
В наличност
€101.75 / 199.01 лв.
В наличност
€178.44 / 349.00 лв.
В наличност
€78.74 / 154.00 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
В наличност
€108.39 / 211.99 лв.
В наличност
€945.89 / 1,850.00 лв.
В наличност
€188.67 / 369.01 лв.
В наличност
€111.97 / 218.99 лв.
В наличност
€96.63 / 188.99 лв.
В наличност
€159.52 / 311.99 лв.
В наличност
€71.07 / 139.00 лв.
В наличност
€142.65 / 279.00 лв.
Описание
Комплектът Leddy XL е създаден за ентусиасти, които просто искат повече. Този забележителен аквариум вече е по-висок и по-просторен от стандартния модел Leddy, като ви дава увеличение на обема с 40%, същевременно не заемайки допълнително пространство. Комплектът включва аквариум с капак, филтър, нагревател и чисто новото ни дневно и нощно осветление. Закачалката DubLED ви позволява да добавите допълнително осветление. Leddy XL е подходящ за най-напредналите акваристи, които искат да създадат професионален акваскейп. Неговите основни характеристики са :
- екологичен капак от рециклируеми материали
- интелигентна отоплителна система, контролирана от микропроцесор
- три светлинни режима : DAY / DAYBREAK / NIGHT
Към аквариума може да закупите подходяща поставка, която ще завърши цялостната визия на сета по чудесен начин.
- екологичен капак от рециклируеми материали
- интелигентна отоплителна система, контролирана от микропроцесор
- три светлинни режима : DAY / DAYBREAK / NIGHT
Към аквариума може да закупите подходяща поставка, която ще завърши цялостната визия на сета по чудесен начин.
Видео
Спецификации
| Обем в литри | 72 |
| Дължина (см) | 60 |
| Широчина (см) | 30 |
| Височина (см) | 40 |
| Дебелина на стъклото | 4 мм |
| Енергийна ефективност | A++ |
| Нагревател | COMFORT FIX ZONE 100W |
| Осветление | LEDDY Day & Night 10W |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | ASAP 300 |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 24 Месеца |
| Производител | AquaEL |
| Произход | Полша |
Купи със
В наличност
€2.97 / 5.81 лв.
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
(0)
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
В наличност
€50.62 / 99.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 2 бр |
| гр. София Южен парк | 2 бр |
| гр. София Люлин 3 | 3 бр |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик | 2 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Ревюта (1 ревюта)
100%
Позитивни ревюта
0%
От потвърдени поръчки
Постави своята оценка
Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати
AQ
Anna Qnakieva
30 април 2026
Прекрасен аквариум!
0
Коментирай
Като Гост (Първо трябва да се впишете в системата)