-
Вашата количка е празна!
Аквариум AquaEL SHRIMP SET SMART 2 30 - черен
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 6 бр
- Производител: AquaEL
- Код на продукта: 122980
€96.63 / 188.99 лв.
Подобни продукти
В наличност
€96.63 / 188.99 лв.
В наличност
€91.01 / 178.00 лв.
В наличност
€83.85 / 164.00 лв.
В наличност
€173.84 / 340.00 лв.
В наличност
€91.01 / 178.00 лв.
В наличност
€178.44 / 349.00 лв.
В наличност
€142.14 / 278.00 лв.
В наличност
€301.15 / 589.00 лв.
В наличност
€204.01 / 399.01 лв.
В наличност
€250.53 / 489.99 лв.
В наличност
€196.85 / 385.01 лв.
В наличност
€129.00 / 252.30 лв.
В наличност
€122.20 / 239.00 лв.
В наличност
€162.59 / 318.00 лв.
В наличност
€152.88 / 299.01 лв.
Описание
Компанията AQUAEL пуска нова линия от аквариумни комплекти за скариди - SHRIMP SET SMART. Всеки от тях включва аквариум, покривно стъкло, защитна подложка, осветление LEDDY SMART Day & Night, вътрешен PAT MINI филтър и автоматичен нагревател. Основната им характеристика е наличието на уникалната SMART LEDDY лампа, която е със стилна и плоска форма. Друга новост е елегантното окачване на покривното стъкло. Сега комплектът е по-лек и дори по-декоративен. Чистотата на водата се поддържа от малкия PAT-MINI филтър. Новите модели се предлагат в черно или бяло. Те са идеален избор за тези, които обичат малките сладководни скариди и рибки, както и за феновете на отглеждането на водни растения в компактен куб формат. Благодарение на решенията, приложени в комплекта, можете лесно да създадете във вашия аквариум уникална подводна градина, която ще внесе красота и стил във всяко помещение.
Видео
Спецификации
| Обем в литри | 30 |
| Дължина (см) | 29 |
| Широчина (см) | 29 |
| Височина (см) | 35 |
| Аксесоари | Подложка за аквариум |
| Дебелина на стъклото | 4 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | Fix 25 W |
| Осветление | LEDDY Day & Night 4.8W |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | COMFORT ZONE FIX 25W |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 24 Месеца |
| Производител | AquaEL |
| Произход | Полша |
Купи със
В наличност
€23.42 / 45.81 лв.
В наличност
€3.07 / 6.00 лв.
В наличност
€2.66 / 5.20 лв.
В наличност
€65.96 / 129.01 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 1 бр |
| гр. София Южен парк | 2 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати