-
Вашата количка е празна!
Аквариум с поставка EHEIM proxima 250 ClassicLED - дъб
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 1 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0492214
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
Подобни продукти
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€510.78 / 999.00 лв.
В наличност
€510.78 / 999.00 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€945.89 / 1,850.00 лв.
Описание
Уникалната комбинация от алуминий и стъкло изгражда изключително елегантен дизайн, който е подходящ, както за офиса, така и за дома. Аквариумът Proxima 250 ClassicLED на EHEIM е изработен от висококачествено стъкло, осигуряващо перфектна видимост без изкривяване на обектите. Допълващ елегантната визия на аквариума е и обновеният дизайн на шкафа. Чрез технологията „push to open” са премахнати излишните елементи, като дръжките на вратите, което улеснява неговата употреба и подчертава изчистения външен вид. Комплектът включва две свободно подвижни Classic LED лампи. Цветът на светлината е 6500К, което го прави максимално близък до дневната. Изгреви и залези могат да бъдат наподобени чрез контролер. Дълбочината от 50 см. е оптимална за създаване на акваскейпинг в сладководен биотоп. Аквариумът е деликатно покрит с тънък капак, състоящ се от два приплъзващи се панела от черно стъкло. Имате избор между четири изключително модерни цвята, придаващи приятна атмосфера на всеки интериор - Mocha-Brown, Urban, цвят Дъб и цвят Бял. При покупката на продукта е необходимо да се снабдите с подходящия филтър от същия производител.
Спецификации
| Обем в литри | 250 |
| Дължина (см) | 100 |
| Широчина (см) | 50 |
| Височина (см) | 50 |
| Дебелина на стъклото | 8 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | Не |
| Осветление | 2 x 13,4W Classic LED |
| Размери с поставката | 101/51/132 см |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | Не |
| Цвят | Дъб |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 24 Месеца |
| Производител | Eheim |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€3.89 / 7.61 лв.
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
(0)
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | |
| гр. София Люлин 3 | |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати