-
Вашата количка е празна!
Аквариум с поставка EHEIM Vivaline LED 150 - антрацит
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 4 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0613029
€790.00 / 1,545.11 лв.
Подобни продукти
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
Серията Vivaline LED е съвкупност от авангардни аквариуми с уникална цветова гама (антрацит, сив дъб и изчистено бяло). Тя е разработена в четири размера на аквариума с обем от 126л., 150л., 180л. и 240л. Всеки един от тях е снабден с уникална LED система, филтър и нагревател, както и с биологична филтрираща медия. Единственото, за което трябва да помислите, са рибките и растенията. Сетът Vivaline LED се състои от LED осветителна система, нагревател Eheim и вътрешен филтър Biopower. LED осветителната система е подвижна, което е от значение за по-доброто управление и удобство. Плъзгащите панели на системата на Eheim са изработени от висококачествен алуминиев материал за трайно и здраво покритие. Покриващата рамка на осветителния панел, пълна с отвори за всички необходими проводници, е здраво залепена с твърдо уплътнение за максимална защита. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 150 |
| Дължина (см) | 60 |
| Широчина (см) | 50 |
| Височина (см) | 50 |
| Дебелина на стъклото | 8 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | EHEIM Thermocontrol 100W |
| Осветление | 2 x 7,7W LED |
| Размери с поставката | 61/51/124 см |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | EHEIM Biopower 200 |
| Цвят | Антрацит |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€3.53 / 6.90 лв.
В наличност
€65.96 / 129.01 лв.
€59.00 / 115.39 лв.
В наличност
€2.66 / 5.20 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати