-
Вашата количка е празна!
Аквариум EHEIM Aquastar 54 LED - черен
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
-10%
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 11 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0340645
€179.00 / 350.09 лв.
€199.00 / 389.21 лв.
дни
часа
мин
сек
Подобни продукти
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
€99.90 / 195.39 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
В наличност
€229.00 / 447.89 лв.
В наличност
€229.00 / 447.89 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€484.00 / 946.62 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€469.00 / 917.28 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
В наличност
€78.74 / 154.00 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
В наличност
€117.09 / 229.01 лв.
Описание
Чрез своя атрактивен дизайн и компактни размери, аквариумът е подходящ за всеки тип помещение. EHEIM AquaStar 54 е от най-добрите изцяло окомплектовани сетове. Комплектът съдържа енергоспестяващо LED осветление, филтър, нагревател и термометър. С LED осветлението спестявате 26% енергия в сравнение с 15W-та флуоресцентна лампа, а спектърът на светлината е идеален за отглеждане на растения. Стилният дизайн е подчертан и от тънкия капак (само 30 мм. дебелина), който е проектиран така, че да се отваря напълно, което максимално улеснява аранжирането и поддръжката на аквариума. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 54 |
| Дължина (см) | 60 |
| Широчина (см) | 30 |
| Височина (см) | 30 |
| Аксесоари | Термометър |
| Дебелина на стъклото | 4 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | EHEIM Thermocontrol 50W |
| Осветление | 1 x 7,7W LED White |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | EHEIM pickup 60 |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€2.97 / 5.81 лв.
В наличност
€2.71 / 5.30 лв.
В наличност
€2.30 / 4.50 лв.
В наличност
€143.40 / 280.47 лв.
В наличност
€7.16 / 14.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 1 бр |
| гр. София Южен парк | 2 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик | 1 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати