-
Вашата количка е празна!
Аквариум Dennerle Nano Cube Complete+ 20л Led
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 1 бр
- Производител: Dennerle
- Код на продукта: 5583
€196.85 / 385.01 лв.
Подобни продукти
В наличност
€162.59 / 318.00 лв.
В наличност
€71.07 / 139.00 лв.
В наличност
€336.94 / 659.00 лв.
В наличност
€173.84 / 340.00 лв.
В наличност
€250.53 / 489.99 лв.
В наличност
€204.01 / 399.01 лв.
В наличност
€129.00 / 252.30 лв.
В наличност
€122.20 / 239.00 лв.
В наличност
€60.33 / 118.00 лв.
В наличност
€83.85 / 164.00 лв.
В наличност
€91.01 / 178.00 лв.
В наличност
€122.20 / 239.00 лв.
В наличност
€255.13 / 498.99 лв.
В наличност
€91.01 / 178.00 лв.
В наличност
€301.15 / 589.00 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
Dennerle Nano Cube Complete+ съчетава традиция и качество в модерен и компактен дизайн. Компактният дизайн ви позволява да пресъздадете природата в собствения си дом, дори и в малко пространство. Визуален акцент за всяка стая – това се дължи, не на последно място, на заоблените ъгли, които осигуряват панорамна гледка към аквариума. Нашите пълни комплекти съдържат всичко необходимо, за да стартирате нов аквариум. В допълнение към осветлението, вътрешния филтър, тези комплекти включват също термометър, Deponit Mix Black 1кг и Schrimp gravel 4кг.
Основни характеристики на модела са :
- LED Chihiros C251 10W
- вътрешен филтър Dennerle Corner Filter 40
- Nano Deponit mix black 1kg
- Shrimp Gravel black 4kg / 0,7-1,2
- нано термометър
- черен фон за аквариум
- мека подложка
- капак
Останалите декорации не са включени в комплекта.
Основни характеристики на модела са :
- LED Chihiros C251 10W
- вътрешен филтър Dennerle Corner Filter 40
- Nano Deponit mix black 1kg
- Shrimp Gravel black 4kg / 0,7-1,2
- нано термометър
- черен фон за аквариум
- мека подложка
- капак
Останалите декорации не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 20 |
| Дължина (см) | 25 |
| Широчина (см) | 25 |
| Височина (см) | 30 |
| Аксесоари | Капак, фон, подложка и нано термометър |
| Дебелина на стъклото | 5 мм |
| Нагревател | Не |
| Осветление | Chihiros C251 10W |
| Субстрат | Nano Deponit mix black 1kg, Shrimp Gravel black 4kg / 0,7-1,2 |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | Dennerle Corner Filter 60 |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 24 Месеца |
| Производител | Dennerle |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
(0)
В наличност
€5.06 / 9.90 лв.
В наличност
€62.89 / 123.00 лв.
В наличност
€34.46 / 67.40 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати