-
Вашата количка е празна!
Аквариум EHEIM Aquapro LED 84 - Професионален комплект - черен
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 5 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0340698
- Размери: 60.00см x 35.00см x 40.00см
€289.00 / 565.23 лв.
Подобни продукти
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€469.00 / 917.28 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
В наличност
€296.55 / 580.00 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€188.67 / 369.01 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
Чрез своя атрактивен дизайн и компактни размери, аквариумът е подходящ за всеки тип помещение. EHEIM AquaStar 84 LED е един от най-добрите изцяло окомплектовани сетове. Комплектът съдържа енергоспестяващо LED осветление, филтър, нагревател, термометър и кепче. С LED осветлението спестявате 26% енергия в сравнение с 15W-та флуоресцентна лампа, а спектърът на светлината е идеален за отглеждане на растения. Стилният дизайн е подчертан и от тънкия капак (само 30 мм. дебелина), който е проектиран така, че да се отваря напълно, което максимално улеснява аранжирането и поддръжката на аквариума.
Спецификации
| Обем в литри | 84 |
| Дължина (см) | 60 |
| Широчина (см) | 35 |
| Височина (см) | 40 |
| Аксесоари | Термометър, Кепче |
| Дебелина на стъклото | 5 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | EHEIM Termocontrol 100W |
| Осветление | 1 x 7,7W White Day Light |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | EHEIM AquaBall 130 |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€65.96 / 129.01 лв.
€59.00 / 115.39 лв.
В наличност
€145.00 / 283.60 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 1 бр |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик | 1 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати