-
Вашата количка е празна!
Аквариум EHEIM Aquapro 180 LED - Професионален комплект - черен
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 7 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0341098
€469.00 / 917.28 лв.
Подобни продукти
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€469.00 / 917.28 лв.
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
С EHEIM AquaPro 180 LED получавате един от нашите първокласни и изцяло окомплектовани аквариуми. Създаден от екипа на EHEIM, за да подчертае красотата във вашия дом, този сет е разработен за малко по-напреднали и професионалисти. Аквариумът предоставя чудесна гледка към подводния свят. Комплектът съдържа енергоспестяващо LED осветление, филтър, нагревател, термометър и кепче. С LED осветлението вие спестявате 26% енергия в сравнение с 15W-та флуоресцентна лампа, а спектърът на светлината е идеален за отглеждане на растения. Стилният дизайн е подчертан и от тънкия капак (само 30 мм. дебелина), който е проектиран така, че да се отваря напълно, което максимално улеснява аранжирането. Продуктът се предлага в два цвята – черен и бял. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 180 |
| Дължина (см) | 100 |
| Широчина (см) | 40 |
| Височина (см) | 45 |
| Аксесоари | Термометър, Кепче |
| Дебелина на стъклото | 6 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | EHEIM Thermocontrol 150W |
| Осветление | 1 x 13,4W LED |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | EHEIM Aquaball 180 |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€12.73 / 24.90 лв.
В наличност
€20.40 / 39.90 лв.
В наличност
€127.31 / 249.00 лв.
В наличност
€286.32 / 559.99 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик | 1 бр |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати