-
Вашата количка е празна!
Аквариум с поставка EHEIM Incpiria 430 Бял
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 1 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0694113
€3,563.70 / 6,969.99 лв.
Подобни продукти
В наличност
€4,392.00 / 8,590.01 лв.
В наличност
€2,730.30 / 5,340.00 лв.
В наличност
€2,730.30 / 5,340.00 лв.
В наличност
€5,516.84 / 10,790.00 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€4,392.00 / 8,590.01 лв.
В наличност
€6,564.99 / 12,840.00 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€484.00 / 946.62 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
Ако сте любител на класическия дизайн и изчистените форми, аквариумът Incpiria 430 на EHEIM е идеалният избор за вас. Той е с изключително иновативен дизайн, който би придал стил на всяко помещение. Дълбочината му е идеална за създаване на неповторим акваскейп. Мощното LED осветление (1 x 34,6W Day Light Plant и 1 x 39,4W Day Light) подсигурява подходяща светлина за отглеждане на всички видове растения. Допълнителна негова функция е RGB, която ви позволява да контролирате чрез дистанционно управление цветовете му. За лесен достъп до вътрешността, аквариумът е оборудван с удобни плъзгащи се капаци от красиво черно стъкло. Специално проектиран сектор, изработен от плоскости от черно стъкло, прикрива входните тръби и кабелите. Оттичането на водата се конфигурира с помощта на “InstallationsSet 2”, (включен в комплекта), който е желателно да се разположи в горната част на аквариума. Изходите на модела са разположени в долната част, което допринася за добрата циркулация на водата. Атрактивният му шкаф е изработен от висококачествени материали, гарантиращи здравина и устойчивост. Той предоставя невероятен обем за съхранение на техника и обслужващи материали. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 430 |
| Дължина (см) | 130.0 |
| Широчина (см) | 60 |
| Височина (см) | 65 |
| Аксесоари | InstallationsSet 2, Дистанционно за регулиране на RGB/LED осв. |
| Дебелина на стъклото | 12 мм |
| Енергийна ефективност | А++ |
| Нагревател | Не |
| Осветление | 1 x 34,8W Day Light Plants, 1 x 39,7W Day Light LED |
| Размери с поставката | 130/60/144 см |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | Не |
| Цвят | Alpin ( бял ) |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€3.07 / 6.00 лв.
В наличност
€2.97 / 5.81 лв.
В наличност
€63.91 / 125.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | |
| гр. София Люлин 3 | |
| гр. Пловдив | |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати