-
Вашата количка е празна!
Аквариум с поставка EHEIM Incpiria 530 - графит
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
Избери цвят: графит
- Наличност: В наличност - 1 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0695119
€4,392.00 / 8,590.01 лв.
Подобни продукти
В наличност
€3,563.70 / 6,969.99 лв.
В наличност
€2,730.30 / 5,340.00 лв.
В наличност
€2,730.30 / 5,340.00 лв.
В наличност
€4,392.00 / 8,590.01 лв.
В наличност
€6,564.99 / 12,840.00 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€2,390.00 / 4,674.43 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€5,516.84 / 10,790.00 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,168.00 / 2,284.41 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€1,660.00 / 3,246.68 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€484.00 / 946.62 лв.
Описание
Ако сте любител на класическия дизайн и изчистените форми, аквариумът Incpiria 530 на EHEIM е идеалният избор за вас. Той е с изключително иновативен дизайн, който би придал стил на всяко помещение. Дълбочината му е идеална за създаване на неповторим акваскейп. Мощното LED осветление (1 x 43W Day Light Plant и 1 x 49W Day Light) подсигурява подходяща светлина за отглеждане на всички видове растения. Допълнителната функция RGB ви позволява да контролирате чрез дистанционно управление цветовете му. За лесен достъп до вътрешността му, аквариумът е оборудван с удобни плъзгащи се капаци от красиво черно стъкло. Специално проектиран сектор, изработен от плоскости от черно стъкло, прикрива входните тръби и кабелите. Оттичането на водата се конфигурира с помощта на “InstallationsSet 2”, (включен в комплекта), който е желателно да се разположи в горната част на аквариума. Изходите на модела са разположени в долната част, което допринася за добрата циркулация на водата. Атрактивният му шкаф е изработен от висококачествени материали, гарантиращи здравина и устойчивост. Той предоставя невероятен обем за съхранение на техника и обслужващи материали. Декорациите не са включени в комплекта.
Спецификации
| Обем в литри | 530 |
| Дължина (см) | 160 |
| Широчина (см) | 60 |
| Височина (см) | 65 |
| Аксесоари | InstallationsSet 2, Дистанционно за регулиране на RGB/LED осв. |
| Дебелина на стъклото | 12 мм |
| Енергийна ефективност | А++ |
| Нагревател | Не |
| Осветление | 1 x 43,5W Day Light Plants, 1 x 49,7W Day Light LED |
| Размери с поставката | 160/60/144 см |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | Не |
| Цвят | Графит, графит/дърво |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€86.41 / 169.00 лв.
В наличност
€57.52 / 112.50 лв.
В наличност
€40.85 / 79.90 лв.
В наличност
€66.42 / 129.91 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | |
| гр. София Люлин 3 | |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати