-
Вашата количка е празна!
Eheim Substrat Pro + O2xygen
- Наличност: В наличност - 109 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 2512021
Подобни продукти
Описание
EHEIM SUBSTRATpro+O2xygen е филтриращ материал, който революционизира биологичната обработка на водата. Това най-ново развитие, базирано на доказания и изпитан SUBSTRATpro, комбинира първокласни материали със съвременни технологии.
Тайната зад изключителния ефект на EHEIM SUBSTRATpro+O2xygen се крие в минерала турмалин, който съдържа. Благодарение на уникалните си свойства, той генерира електронно активиран кислород при контакт с вода. Това оптимизира снабдяването с кислород в субстрата на филтъра и създава идеални условия за полезните бактерии. Така се стимулират метаболитните процеси в аквариума и се активира жизнеността на рибите, растенията и цялата водна екосистема.
Сферичната структура на продукта осигурява висока плътност и оптимално използване на наличното пространство във филтъра. Комбинацията от голяма площ за заселване и активиран кислород разгражда замърсителите по-бързо и ефективно – за кристално чиста вода и здрава екосистема.
Филтърният материал е специално термично обработен при над 1000°C, което го прави особено стабилен и дълготраен, с отлична устойчивост. Той е pH-неутрален, многократно използваем (след внимателно изплакване) и подходящ за сладка и солена вода.
Спецификации
| Подходящ за | Сладководен и соленоводен аквариум |
| Разфасовка | 250/1000/2000 мл |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Производител | Eheim |
| Произход | Германия |
Купи със
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 3 бр |
| гр. София Южен парк | 3 бр |
| гр. София Люлин 3 | 4 бр |
| гр. Пловдив | 8 бр |
| гр. Пазарджик | 1 бр |
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители