-
Вашата количка е празна!
Външен филтър EHEIM Professional 3 1200 XLT
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 3 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 2180010
€738.82 / 1,445.01 лв.
Подобни продукти
В наличност
€561.91 / 1,099.00 лв.
В наличност
€418.75 / 819.00 лв.
В наличност
€492.89 / 964.01 лв.
В наличност
€242.86 / 474.99 лв.
В наличност
€290.93 / 569.01 лв.
В наличност
€500.55 / 978.99 лв.
В наличност
€705.58 / 1,379.99 лв.
В наличност
€561.91 / 1,099.00 лв.
В наличност
€630.00 / 1,232.17 лв.
В наличност
€173.33 / 339.00 лв.
В наличност
€152.88 / 299.01 лв.
В наличност
€155.94 / 304.99 лв.
В наличност
€195.31 / 381.99 лв.
В наличност
€229.57 / 449.00 лв.
В наличност
€137.54 / 269.00 лв.
Описание
Външен филтър thermofilter professionel 3 1200 XLT с нагревател.
С EHEIM Thermofilter можете да забравите за нуждата от отделен нагревател в аквариума.
Една гениална иновация: водата се засмуква, филтрира, и в същото време се загрява и се връща обратно в аквариума с нужната температура. EHEIM отново е пионер в революционните идеи, които успява да превърне в реалност. EHEIM е единственият производител, който предлага външен филтър с интегрирана подгряваща система (IHS).
Предимствата на EHEIM thermofilter professionel
- Професионално решение за Вашия аквариум
- Филтрация и подгряване на водата в едно – без нужда от допълнителен нагревател
- IHS система
- Нагряващите елемнти са безопасно псотавени в долната част на филтъра
- Датчик за температурата
- Поддържане на температурата между 18 и 34*С
- Голям , LED дисплей показва точната температура на водата
- Подходящ само за сладководни аквариуми
С EHEIM Thermofilter можете да забравите за нуждата от отделен нагревател в аквариума.
Една гениална иновация: водата се засмуква, филтрира, и в същото време се загрява и се връща обратно в аквариума с нужната температура. EHEIM отново е пионер в революционните идеи, които успява да превърне в реалност. EHEIM е единственият производител, който предлага външен филтър с интегрирана подгряваща система (IHS).
Предимствата на EHEIM thermofilter professionel
- Професионално решение за Вашия аквариум
- Филтрация и подгряване на водата в едно – без нужда от допълнителен нагревател
- IHS система
- Нагряващите елемнти са безопасно псотавени в долната част на филтъра
- Датчик за температурата
- Поддържане на температурата между 18 и 34*С
- Голям , LED дисплей показва точната температура на водата
- Подходящ само за сладководни аквариуми
Спецификации
| Захранване | 220 |
| Максимален дебит (л./ч.) | 1700 |
| Максимално изхвърляне на струята | 260 см |
| Мощност (Watts) | 25 |
| Нагревател | 210W |
| Подходящ за | Сладководен аквариум |
| Размери (д/ш/в) | 33/33/56,7 см |
| Съдържание на комплекта | Тръби,маркучи, аксесоари за монтаж |
| Филтър мадия | 3бр. порести гъби, 1бр. вата |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | Eheim |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€2.56 / 5.01 лв.
В наличност
€24.24 / 47.41 лв.
В наличност
€21.47 / 41.99 лв.
В наличност
€6.08 / 11.89 лв.
В наличност
€14.21 / 27.79 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | |
| гр. София Южен парк | |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати