-
Вашата количка е празна!
Аквариум EHEIM Aquapro LED 126 – Професионален комплект - бял
Вземи -10% отстъпка с TBI BANK
виж всички от тази марка
- Наличност: В наличност - 5 бр
- Производител: Eheim
- Код на продукта: 0340899
€359.00 / 702.14 лв.
Подобни продукти
В наличност
€359.00 / 702.14 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€469.00 / 917.28 лв.
В наличност
€289.00 / 565.23 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€690.00 / 1,349.52 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
€179.00 / 350.09 лв.
В наличност
€469.00 / 917.28 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€890.00 / 1,740.69 лв.
В наличност
€999.00 / 1,953.87 лв.
€899.00 / 1,758.29 лв.
В наличност
€790.00 / 1,545.11 лв.
- Описание
- Спецификации
- Наличности
- Техническо ръководство
- Ревюта (0)
Описание
С EHEIM AquaPro 126 LED получавате един от нашите първокласни и окомплектовани аквариуми. Създаден от екипа на EHEIM, за да подчертае красотата във вашия дом, този сет е разработен за малко по-напреднали и професионалисти. Аквариумът предоставя чудесна гледка към подводния свят. Комплектът съдържа енергоспестяващо LED осветление, филтър, нагревател, термометър и кепче. С LED осветлението вие спестявате 26% енергия в сравнение с 15W-та флуоресцентна лампа, а спектърът на светлината е идеален за отглеждане на растения. Стилният дизайн е подчертан и от тънкия капак (само 30 мм. дебелина), който е проектиран така, че да се отваря напълно, което максимално улеснява аранжирането и поддръжката на аквариума. Към него може да закупите оригинална поставка, която приляга идеално, така че да завършите красивата визия на вашия комплект. Продуктът се предлага в два цвята – черен и бял.
Спецификации
| Обем в литри | 126 |
| Дължина (см) | 80 |
| Широчина (см) | 35 |
| Височина (см) | 45 |
| Аксесоари | Термометър, Кепче |
| Дебелина на стъклото | 6 мм |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Нагревател | EHEIM Termocontrol 100W |
| Осветление | 1 x 10,6W LED |
| Тип аквариум | Сладководен |
| Филтър | ЕHEIM АquaBall 130 |
| Цвят | Черен |
| Вносител | Ай Шоп ЕООД |
| Гаранция | 36 Месеца |
| Производител | EHEIM |
| Произход | Германия |
Купи със
В наличност
€3.89 / 7.61 лв.
В наличност
€65.96 / 129.01 лв.
€59.00 / 115.39 лв.
В наличност
€199.00 / 389.21 лв.
В наличност
€7.16 / 14.00 лв.
Наличности
| Магазин | Количество |
| гр. София Младост 2 | 1 бр |
| гр. София Южен парк | 1 бр |
| гр. София Люлин 3 | 1 бр |
| гр. Пловдив | 1 бр |
| гр. Пазарджик |
Този артикул може да бъде поръчан само онлайн или е изчерпан като количество!
Бъди първият написал ревю
Постави своята оценка, Мнението ти е важно за нас и останалите потребители
Изпрати